Başınıza ne düşmezse bizden bilin

KURUMSAL

Hem Sizi, Hem Çevreyi Koruyoruz…

2009 yılında, Merkez ofisi İsviçre olan, 4 kıtada kendi üretim tesislerine sahip ve 40'dan fazla ülkede, Doğal Afet Çözümleri konusunda faaliyet gösteren Dünya Lideri GEOBRUGG firması ile Kaya düşmesi, şev ve yamaç koruma, moloz akışı ve heyelan kontrol, Çığ önleme ve Zemin destekleme Madencilik Çözümleri üzerine ortak projeler üretmeye başladık.

Ayrıca, Belçika’da faaliyet gösteren Geosentetik (geostekstil, geogrid vs..) ürünler ile sektörünün dünya lideri olan BONAR firması ile, Erozyon Çözümleri ve Geosentetik Çözümler konusunda projeler üretmeye başladık.

KURUMSAL YAPI
ARTUSA’nın, devam eden büyümesi, güven ve kaliteden ödün vermemesine, mühendislik ve çevre güvenlik sistemleri konusunda yaptığı AR-GE yatırımlarına, yeni üretim tesisi, malzeme kalitesi ve en önemlisi müşteri memnuniyetine gösterdiği hassasiyet ve çevreye saygı ilkelerine dayalıdır.  Kısa bir sürede, Türkiye'de kendi sektöründeki en iddialı tel ve tel mamulleri üreticilerden firma konumuna gelmiştir.

Artusa olarak, müşteri isteklerinde kaliteyi ön planda tutmak ve müşteri memnuniyetini sağlamak amacı ile, firmamız üretim tesislerinde ve ürünlerinde ISO9001:2008 Kalite Güvence Sistemi ve TÜV Sertifikalarını alarak, TSE standartlarında üretim yaptığımızı tescilledik.

Her geçen yıl elde ettiğimiz ve gelecek yıllarda elde edeceğimiz başarıların temelinde, Müşterilerimiz ile birlikte, Ben değil Biz kavramı ile hareket etmemizin, birlikte güven çerçevesinde tamamladığımız projelerden kazandığımız tecrübelerin ve uzmanlığın yattığını biliyoruz.

Sizlere teşekkür ederiz.

VİZYONUMUZ ve DEĞERLERİMİZ
İnsanları ve yapıları, Doğanın Kuvvetlerine karşı korurken, Faaliyet gösterdiğimiz sektörlerde, "güvenilirliği ve kalitesi ile marka olmuş, öncelikli tercih edilen bir firma haline gelmek."

DEĞERLERİMİZ

  • İnsana ve Doğaya değer veririz
  • Toplumsal değerlerimize sahip çıkarız
  • Farklılıklarımız zenginliğimizdir
  • Önce müşterimiz için varız
  • Dinamik bir takımız
  • Sürdürülebilir Kaliteye inanırız
  • Yenilikçiyiz

Facebook Twitter Google+ LinkedIn Pinterest Addthis