Başınıza ne düşmezse bizden bilin

ARTUSA olarak, uygulamalarımızda, müşterilerimize komple bir güvenlik paketi hizmeti sunmaktayız. Mühendislerimiz, müşterilerimiz ile beraber, ihtiyaçları çok iyi analiz etmekte, gelişen ve güncel teknolojileri kullanarak kaliteli, pratik, ekonomik, maliyet verimliliği hesaplanmış, çevreci en doğru anahtar teslimi projelendirmeyi sunan bir hizmet politikası uygulamaktadır.

Bu faaliyetlerimizi sahip olduğumuz, ISO 10002:2014, ISO 14001:2015, ISO 9001:2015, OHSAS 18001: 2007 kalite standardı şartlarına uygun olarak planlı, sistematik şekilde yürütmekte, sürekli iyileştirerek geliştirmek için belirtilen ilkeleri kurumsal olarak benimsemekteyiz.

İnsana ve Çevreye Değer Veririz...

İnsanı ve doğayı korurken, aynı zamanda, çevreye ve insan sağlığına zarar vermeyen malzeme ve teknolojileri kullanarak müşterilerimize kaliteli, ekonomik, hızlı ve kolay entegre edilebilir çözümler sunma temel ilkesiyle hareket ederiz.

Önce Müşterilerimiz için Varız...

Karmaşık tehlikeli durumların standart bir çözümü yoktur. İşte bu nedenle bizler, öncelikle mevcut tehlike durumunu incelemekte ve ilgili tarafların ihtiyaç ve beklentilerini değerlendirdikten sonra yepyeni ve özel güvenlik çözümleri geliştirmekteyiz. Kaliteden asla ödün vermeden müşteri memnuniyetini daima en üst seviyede tutarız.

Sürdürülebilir Kaliteye ve Sürekli iyileştirmeye inanırız...

Bütün süreçlerimizin performansını hedeflerimizle karşılaştırarak izler, ihtiyaçlar ve uluslararası standartlar doğrultusunda sürekli iyileştiririz. Kaynakların en verimli ve planlı şekilde kullanılmasını sağlayarak maksimum verimlilik ilkesiyle çalışırız.

Saha testleri güvenliğiniz için önceliğimizdir...

Ortak projelerde çalıştığımız Geobrugg’ün, koruma sistemlerinin gücü yalnızca hesaplarda değildir.  Geobrugg firması olarak, sistemlerimizi dünya çapında en katı yönetmeliklere göre 1:1 saha deneylerinde çarpma ve kopma testleri ile kontrol etmekteyiz. Ayrıca tüm sistem bileşenlerinin performans parametreleri düzenli aralıklarla bağımsız test kuruluşları tarafından sınanmaktadır.

Çözümlerimiz Ekonomiktir...

Ortak çalıştığımız Geobrugg firması, hassas bir şekilde kumanda edilebilen üretim teknolojileri ile dört kıtada, ağ ve örgü üretimi yapmaktadır. Bu yapı hem lojistik masrafları azaltmakta hem de bizleri daha esnek kılmaktadır. 3. Kuşak çelik/alüminyum kaplaması “Geobrugg Ultracoating” sayesinde ürünlerimiz, çinko kaplamalı tellere göre altı ila on kat daha uzun ömürlü olmaktadır.

Dinamik bir takımız...

Çalışanlarımızın motivasyonlarını sürekli yüksek tutarak ekip çalışması ruhuyla katılım ve paylaşım ortamının devamlılığını sağlar, teknik ve bireysel yetkinliklerinin sürekli gelişmesi için imkanlar yaratırız.

İş Güvenliği öncelikli çalışırız...

Çalışma ortamında sunduğumuz güvenli ve sağlıklı ortamlarda sıfır kazayla çalışmayı hedefleriz.


Facebook Twitter Google+ LinkedIn Pinterest Addthis