Başınıza ne düşmezse bizden bilin

Bilimsel Çalışmalar ve Saha Uygulamalarıyla Doğru Mühendislik Çözümleri

İnsanın mutluluğu için ihtiyaçlar hiyerarşisine göre, 5 temel ihtiyacın karşılanması gerekmektedir. Fizyolojik ihtiyaçların ardından güvenlik ve güvende olma ihtiyacı en önemli ihtiyaç olarak karşımıza çıkar. Çünkü hepimiz, günlük hayatımızda kendimiz ve sevdiklerimizin güvende olduğunu bilmek isteriz.

Bu nedenle, sizin ve sevdiklerinizin güvenliği için en uygun ve ekonomik güvenlik çözümlerini sunarken, mutluluğunuzu sağlamayı hedefliyoruz.

Kuruluşumuz, kaya düşmesi, şev ve yamaç koruma, moloz akışı, heyelan, çığ gibi doğal tehlikelerin yanı sıra tünel inşaatı ve madencilik alanlarında yüksek çekme dayanımlı çelik tel ağ örgü sistemlerini kullanarak en güvenilir çözümleri sunmaktadır.

ARTUSA'nın çözümlerinin temelini yüksek mukavemetli çelik tel ağ örgü sistemleri oluşturur. Bu sistemler, yüksek enerji sönümleme kapasitesi, uzun ömür, düşük bakım gereksinimi ve dayanıklılığı ile kendini kanıtlamıştır.

ARTUSA, kaya şev mühendisliği alanındaki gelişmeleri, ulusal ve uluslararası standartları, yeni çözüm tekniklerini ve teknolojileri yakından takip etmekte ve hızla bu yenilikleri kendi çözüm ve şartnamelerine adapte ederek en güvenilir ve optimize çözümleri müşavirlik ve mühendislik hizmeti verdiği kuruluşlara sunmaktadır.

Çok yönlü ve açık yaklaşımımızla işverenlerimizi olası avantajlar, riskler ve alternatifler konusunda bilgilendirerek en doğru ve makul çözümü hayata geçirmeyi sağlıyoruz.


Facebook Twitter Google+ LinkedIn Pinterest Addthis