Başınıza ne düşmezse bizden bilin

HAKKIMIZDA

Bilimsel çalışmalarımızdan ve saha uygulamalarımızdan elde ettiğimiz bilgi birikimlerimiz ile en doğru mühendislik çözümlerini uyguluyoruz...

İhtiyaçlar hiyerarişine göre insanın mutlu olabilmesi için 5 ana ihtiyacın giderilmesi gerekmektedir. Bu ihtiyaçlardan fizyolojik olanlardan sonra en önemli ihtiyaç ise güvenlik ve güvende olma ihtiyacıdır. Çünkü hepimiz, günlük hayatımızda kendimizden ve değer verdiklerimizin güvenliğinden emin olmak isteriz.

Bu nedenle, başarmak istediğimiz, sizlerin ve değer verdiklerinizin güvenliği için en uygun ve ekonomik güvenlik çözümleri sunarken, mutlu olmanızı sağlamaktır.

ARTUSA, 65 yılı aşkın deneyime sahip, yönetim merkezi İsviçre’de olan, 50'den fazla ülkeyi kapsayan ve iştirakleri ve ortaklıkları içeren, Geobrugg firmasının, araştırma kuruluşları ve üniversitelerle yaptığı yakın iş birliği sonucu sahip olduğu bilgi birikimini, kendi saha uygulama yeteneği ile birleştirerek emniyet çözümlerinde lider, mühendislik çözümlerinde uzman bir kuruluş haline gelmiştir.

ARTUSA, kurulduğu günden bugüne, uygulama alanları arasında yer alan, kaya düşmesi, şev ve yamaç koruma, moloz akışı, heyelan, çığ gibi doğal tehlikelerin yanında, tünellerin inşaatında, madencilik alanlarında da yüksek çekme dayanımlı çelik tel ağ örgü sistemleri ile en güvenilir çözümleri üretmektedir.

ARTUSA, çözümlerinin temelini yüksek mukavemetli çelik tel ağ örgü sistemleri oluşturmaktadır. Çelik tel ağ örgü sistemleri, yüksek enerji sönümleme kapasitesi, uzun kullanım ömrü, az bakım gereksinimi, dayanıklılığı ve uygulamalarda en güvenilir korumayı sağlaması ile kendisini kanıtlamıştır.

ARTUSA, kaya şev mühendisliği alanındaki gelişmeleri, yeni yayınlanan ulusal ve uluslararası şartname ve standartları, yeni çözüm teknikleri ve yeni teknolojileri yakından takip etmekte ve süratle bu yenilikleri kendi çözüm ve şartnamelerine adapte ederek en güvenilir ve en optimize çözümleri, müşavirlik ve mühendislik hizmeti verdiği kuruluşların hizmetine sunmaktadır.

ARTUSA, çok yönlü ve açık yaklaşımı ile işverenlerini olası avantajlar, riskler ve alternatifler konusunda bilgilendirerek en doğru ve makul çözümün hayata geçirilmesini sağlamaktadır.


Facebook Twitter Google+ LinkedIn Pinterest Addthis