Başınıza ne düşmezse bizden bilin

ARTUSA, insanı, çevreyi ve yapıları korumaya yönelik uygulamaları hayata geçirirken, en doğru mühendislik hesaplamalarını, en hızlı ve ekonomik bir biçimde, yüksek çekme dayanımlı çelik tel ile birleştirerek, emniyet düzeyini arttıracak projelerin hayata geçirilmesini hedefleyerek çalışma hayatına başlamıştır.

ARTUSA, kaya şev mühendisliği alanında yüksek lisans ve doktora derecesine sahip deneyimli ve genç inşaat, jeoloji mühendislerinin yanında gelişen teknoloji görüntü işleme, internet tabanlı yazılımlar konusunda tecrübeli elektronik ve endüstri mühendislerinin de bir araya geldiği bir tasarım kadrosuna sahiptir.

Öte yandan, ARTUSA’nın deneyimi sadece akademik bilgi ve tasarım tecrübesine dayanmamaktadır. Artusa aynı zamanda kaya şev ıslahı, stabilizasyonu ve pasif koruma önlemlerinin uygulaması konusunda geniş bir pratik saha bilgi birikimine sahiptir.

Bu sayede, tasarıma ve uygulamaya dönük tecrübeleri ile Artusa en uygun (güvenli, ekonomik, uygulanabilir) kaya şev çözümleri hayata geçirmektedir.

ARTUSA'nın ulaştığı başarının arkasında, doğru mühendislik çözümleri, müşteri odaklı ve verimliliği merkez alan bir yönetim yaklaşımı yer almaktadır.

Bu yaklaşımın bir sonucu olarak, Dünya ve Türkiye ölçeğinde saygın firmalar ve kurumlarla yaptığımız iş birlikleriyle, Türkiye’yi yurtdışında da temsil eder bir konuma gelinmiş, zaman içerisinde çalıştığımız alanlarda küresel bir oyuncu olmak hedeflenmiştir.


Facebook Twitter Google+ LinkedIn Pinterest Addthis