Başınıza ne düşmezse bizden bilin

KURUMSAL

Hem Sizi, Hem Çevreyi Koruyoruz…

2005 yılında kurulan firmamız, birçok ülkede, doğal afet çözümleri, afet erken uyarı sistemleri ve yamaç ve şev izleme konularında ayrıca kaya düşmesi ve kaya ıslahı önlemleri, kaya ve taş temizliği, şev ve yamaç koruma, moloz ve rusubat bariyerleri ve heyelan kontrol, çığ önleme ve zemin destekleme, madencilik çözümleri üzerine projeler üretmektedir. Ürünlerimizin sistemlerimizin ilgili EAD (European Assessment Documents) standardlarına uyumlu olması bizim için işimizin kalitesi açısından çok önemlidir.

KURUMSAL YAPI

ARTUSA’nın, devam eden büyümesi, güven ve kaliteden ödün vermemesine, mühendislik ve çevre güvenlik sistemleri konusunda yaptığı AR-GE yatırımlarına, dizayn ve tasarım bilgisine, üretim tesisi, malzeme kalitesi ve en önemlisi müşteri memnuniyetine gösterdiği hassasiyet ve çevreye saygı ilkelerine dayalıdır.  Kısa bir sürede, Türkiye'de kendi sektöründeki en iddialı tel ve tel mamulleri üreticilerden firma konumuna gelmiştir.

Artusa olarak, müşteri isteklerinde kaliteyi ön planda tutmak ve müşteri memnuniyetini sağlamak amacı ile, firmamız tesislerinde, ürünlerinde ve uygulamaları için ISO9001:2008 Kalite Güvence Sistemi, ISO14001 Sertifikalarını alarak, dünya standartlarında üretim ve yönetim sistemi uyguladığımızı tescillemiştir.

Her geçen yıl elde ettiğimiz ve gelecek yıllarda elde edeceğimiz başarıların temelinde, Müşterilerimiz ile birlikte, Ben değil Biz kavramı ile hareket etmemizin, birlikte güven çerçevesinde tamamladığımız projelerden kazandığımız tecrübelerin ve uzmanlığın yattığını biliyoruz.

Sizlere teşekkür ederiz.

VİZYONUMUZ ve DEĞERLERİMİZ
İnsanları ve yapıları, Doğanın Kuvvetlerine karşı korurken, Faaliyet gösterdiğimiz sektörlerde, "güvenilirliği ve kalitesi ile marka olmuş, öncelikli tercih edilen bir firma haline gelmek."

DEĞERLERİMİZ

  • İnsana ve Doğaya değer veririz
  • Toplumsal değerlerimize sahip çıkarız
  • Farklılıklarımız zenginliğimizdir
  • Önce müşterimiz için varız
  • Dinamik bir takımız
  • Sürdürülebilir Kaliteye inanırız
  • Yenilikçiyiz

Facebook Twitter Google+ LinkedIn Pinterest Addthis