Başınıza ne düşmezse bizden bilin

Sizi ve Çevreyi Koruyoruz - ARTUSA

Firmamız, 2005 yılında kurulmuş olup doğal afet çözümleri, afet erken uyarı sistemleri, yamaç ve şev izleme, kaya düşmesi ve kaya ıslahı önlemleri, kaya ve taş temizliği, şev ve yamaç koruma, moloz ve rusubat bariyerleri, heyelan kontrolü, çığ önleme ve zemin destekleme, madencilik çözümleri gibi alanlarda projeler üretmektedir. Ürünlerimiz ve sistemlerimiz, ilgili EAD (European Assessment Documents) standartlarına uyumludur ve işimizin kalitesi için büyük önem taşımaktadır.

KURUMSAL YAPI

ARTUSA'nın sürekli büyümesi, mühendislik ve çevre güvenlik sistemleri konusundaki AR-GE yatırımları, dizayn ve tasarım bilgisi, üretim tesisi, malzeme kalitesi ve en önemlisi müşteri memnuniyetine verdiği önem ve çevreye saygı ilkesine dayanmaktadır. Kısa bir sürede, Türkiye'deki sektöründe lider tel ve tel mamulleri üreticilerinden biri haline gelmiştir.

Müşteri memnuniyetini sağlamak ve kaliteyi ön planda tutmak amacıyla ISO 9001:2008 Kalite Güvence Sistemi ve ISO 14001 Sertifikaları ile dünya standartlarında üretim ve yönetim sistemleri uygulamaktayız.

Başarılarımızın temelinde, müşterilerimizle birlikte hareket ettiğimiz "Ben değil Biz" anlayışı, güvene dayalı olarak tamamladığımız projelerden kazandığımız tecrübe ve uzmanlık yer almaktadır.

Sizlere teşekkür ederiz.

VİZYONUMUZ ve DEĞERLERİMİZ


İnsanları ve yapıları doğal afet risklerine karşı korurken, faaliyet gösterdiğimiz sektörlerde güvenilirliği ve kalitesi ile marka olmuş, öncelikli tercih edilen bir firma haline gelmek.

DEĞERLERİMİZ

  • İnsana ve Doğaya değer veririz
  • Toplumsal değerlerimize sahip çıkarız
  • Farklılıklarımız zenginliğimizdir
  • Önce müşterimiz için varız
  • Dinamik bir takımız
  • Sürdürülebilir Kaliteye inanırız
  • Yenilikçiyiz

Facebook Twitter Google+ LinkedIn Pinterest Addthis