Başınıza ne düşmezse bizden bilin

TECCO GREEN®

TECCO® GREEN, yüksek mukavemetli çelik tel ağ ve TECCO® G65 / 3 ve erozyon kontrol örtüsünün birleşimidir. TECCO® SYSTEM içindeki özel bir çözüm olan bu yenilikçi kombinasyon, şevleri, barajları ve yamaçların stabilizasyonu için kullanılır. Aynı zamanda yüzey erozyonuna karşı koruma sağlama ve bitki büyümesini desteklemede yüksek performansa sahiptir.

 

TECCO® GREEN: TEK SEFERDE EROZYONDAN KORUMA VE STABİLİZASYON

Sürdürülebilir ve ekonomik şev stabilizasyonu için ideal olan bu kombinasyonda altyapı olarak yüksek mukavemetli çelik telden yapılmış eşsiz TECCO® G65 / 3 ağlar ve kontrol örtüsü alana göre boyutlandırılıp kullanılır. Bunun yanı sıra bitki örtüsünün büyümesine de olanak tanıyan sistem bitki örtüsü büyüyene kadar yeşil renginden dolayı hiç göze batmaz.

Hacimli yapı

Polipropilen erozyon kontrol örtüsü optimum hacim ve kalınlığa (400 g/m ) sahip olması sayesinde tutma kapasitesi ve hidro tohumlama geçirgenliği sağlamaktadır.

Doğal gelişimi destekler

İlk bitkiler kurulumdan kısa bir süre sonra kökleşebilir. Sonuçta şev, erozyon aşamalarına karşı hızlı bir şekilde korunmaktadır.

Uyarlanabilir

Tüm TECCO® ağları gibi, bu ürün düzgün şekilde ve tek seferde serilir ve yüzeye mükemmel uyum sağlar.

 

TECCO® GREEN G65/3 ağlar şu özellikleri içerir:

Yüksek mukavemetli çelik tel ağ

1770 N / mm²'den daha fazla mukavemete sahip yüksek gerilimli çelik telden yapılmıştır. Yüksek ön gerdirme sayesinde güvenilir bir şev stabilizasyonu sağlar.

Uyumlulaştırılmış Sistem

TECCO® SYSTEM3'e tamamen entegre edilmiş olarak, sistemin tüm kuvvetleri etkin olarak iletmesini sağlar. Boyutlandırmayı online çalışan programımız RUVOLUM® ile ücretsiz yapıyoruz.

İki ürün bir arada

İki işlevsel çözüm ürünümüz tek bir amaç için bir araya getirilmiştir. Entegre erozyona karşı koruma örtüsü, kurulum sırasında oluşan hasarlara karşı korumalıdır.

Yeşil erozyon koruyucu örtü

Kurulduktan sonra hiç göze batmaz. Güneş ışığında siyah örtülerden daha az ısınır ve bitki gelişimini destekler.

 


Facebook Twitter Google+ LinkedIn Pinterest Addthis