Başınıza ne düşmezse bizden bilin

MESHA® TÜNEL SERİM APARATI

The MESHA® kurulum aparatı jumbo veya diğer kaya delicilerine eklenerek Geobrugg MINAX® ağlarının bir seferde tamamen mekanik olarak açılması ve sabitlenmesi için geliştirilmiş bir ekipmandır.

MESHA® kurulum aparatı

DAHA HIZLI, DAHA GÜVENLİ OPERASYONLAR

MESHA® MINAX® AĞLARININ TAMAMEN MEKANİK OLARAK KURULMASI İÇİN

MESHA® kurulum aparatı standart jumbo ve kaya delicilerine eklenir. Eklendiği makineyi tam kapsamlı zemin destek ekipmanına dönüştürebilir

MESHA® kurulum aparatı yüksek mukavemetli MINAX® ağlarının kurulumu için tasarlanmış mekanik bir açma ekipmanıdır. Ağın kendisi, kurulum için rulolar halinde tedarik edilmektedir. Bu sistem, tünel duvarlarına ağ döşeme ve montaj için minimum manuel iş gücü demektir.

Deformasyonları önlemek ve ağı son derece ön gergili tutmak için yüzey MINAX® 80/4 ağ ile desteklenir. Her bir tel, 1770 N / mm2 'den daha fazla mukavemete sahiptir.

 

Basit imalat:

MESHA®, Herhangi bir jumbo veya kaya delici makine ile birlikte kullanılır. Tek başına çalışma maliyeti yoktur. Ayrıca bu esnada ekipmanı taşımaya gerek kalmaz .

Mekanik açılma:

Hiçbir personel riske maruz kalmamaktadır. MINAX® ağların mekanik olarak açılması *, tamamen güvenli bir şekilde kurulum ve gerdirme olanağı sağlar.

Kanıtlanmış güvenilirlik:

Güvenilirlik ve dayanıklılık: MESHA® sisteminin işleyişi tüm dünyadaki operasyonlarda yapılan pratiklerle kanıtlanmıştır.

Düşük ağırlık:

Düşük ağırlık sayesinde bir kerede daha fazla ağ daha yüklenebilir, daha uzun çalışmayı mümkün kılar ve daha az manuel çalışma gerektirir. 

 


Facebook Twitter Google+ LinkedIn Pinterest Addthis