Başınıza ne düşmezse bizden bilin

MINAX® 80/3

BİZİM İÇİN HAYATTAKİ EN ÖNEMLİ ŞEY: GÜVENLİK

MINAX® 80/3 ağlar, madenciler için kaynaklı tel örgü veya kaynaklı çelik hasıra alternatif bir üründür. Yüksek mukavemet sunan ağlarımız çok düşük ağırlık ve minimum bindirme firesine sahiptir. Zincir bağlantı yapısı sayesinde yeraltı kullanımları için son derece uygundur. MINAX® 80/3 ağlarımızın uygulaması hızlı ve kolaydır. Bu sayede maksimum maliyet etkinliği sunar.

MINAX® 80/3 AĞLAR EN İYİ BİLEŞENLER, EN İYİ SONUÇ ;

Daha az bindirme, daha fazla bulon aralığı, daha fazla tasarruf Kenarlardaki düğümlü uçlar, kaya yüzeyindeki bindirmenin en aza indirgenmesini sağlar. Bununla kurulumda ağ ve zamandan tasarruf sağlanır

G-PLATE (G plakası)

Kaya bulonlarından MINAX® ağlara optimum güç aktarımı için tasarlanmıştır. Özel plaka ağları 6 noktadan kavrayarak patlatma işlemi sırasında bile optimum yük aktarımı sağlar

T3 bağlantı klipsi

T3 Klipsleri alet kullanmadan, gerektiğinde tel rulolarını %100 yük aktarımını sağlayarak birleştirir.

 

MESHA kurulum aparatı

Geobrugg ağlarının tamamen mekanik şekilde montajı için.MESHA® Jumbo veya tünel bulon makinalarına herhangi bir delici bomu kaybetmeden uyarlanabilir.

GÜVENEBİLECEĞİNİZ KALİTE

Sunduğumuz çözümlerimizde en az 1770 N / mm2 yüksek çekme mukavemetli çelik tel kullanmaktayız. Yumuşak çelik teller ile karşılaştırıldığında, tellerimiz en az üç kat daha yüksek mukavemet sağlar. Daha yüksek mekanik dayanım, yüksek enerji sönümleme kapasitesi ve uzun ömürlüdür. MINAX® 80/3, yeraltı madenciliği endüstrisi için özel olarak tasarlanmış olup, eşsiz kalitesi sayesinde yüksek performans sunar. Tüm dünyada Geobrugg adı ile özdeşleşmiştir.

The MINAX® 80/3 ağlar şu özellkler içerir:

Yüksek mukavemetli çelik tel:

Yüksek yük kapasiteleri için: Statik ve dinamik kapasiteler (örneğin patlatma sırasında) diğer zemin destek malzemelerine kıyasla daha yüksektir.

Baklava desenli zincir bağlantı yapısı:

Kolay taşınır, kolay istiflenir. Böylece tüm kurulum işlemi daha kolay hale gelir.

Düşük ağırlık:

Yüksek mukavemetli tel sayesinde gücü çok yüksek ama ağırlığı çok hafif. Bu sayede elle ya da mekanize kurulumu çok kolaylaştırır, iş güvenliğini arttrır.

Düğümlü uçlar:

Kenarlarda maksimum sağlamlık. Minimize edilmiş bindirme alanı sayesinde optimum bulon kullanımıyla daha az maliyet. Ayrıca keskin kenarlar da yok.

Verimli üretmi:

Yüksek teknolojili üretim teknolojimiz sayesinde düşük fiyatlarla yüksek kaliteyi sunuyoruz. Yerel ihtiyaçlara göre (bulon aralığı ve / veya ilerleme uzunluğu) kolayca özel olarak üretim yapabiliriz.

Yüksek teknoloji ile paslanmaya karşı koruma:

Sıcak daldırma galvaniz, ULTRACOATING®, SUPERCOATING®, paslanmaz çelik, PET kaplanmış tel veya daha fazlası: Madeninizdeki çevresel koşulları analiz ettikten sonra, özel ihtiyaçlarınıza göre paslanmaya karşı koruma çözümü sunuyoruz.

TALEPLERİNİZ İÇİN HER ZAMAN HAZIRIZ

Sistemlerimizi özellikle ekonomik yapan şey; Geobrugg'un küresel ağıdır. Kontrol edilebilir en son teknoloji ile 4 kıtada üretim yapabiliyoruz. Bu sayede size çok yakın olup, ürünlerimizi size kolaylıkla ulaştırabiliyoruz. Bu yakınlık sadece uygun fiyata en üst kalite ürünü sağlamakla kalmaz, aynı zamanda lojistik maliyetleri düşürür. Teslimat sürelerinin kısalması ile zamandan da tasarruf edersiniz.

 

TEKNİK ÖZELLİKLER


Facebook Twitter Google+ LinkedIn Pinterest Addthis