Başınıza ne düşmezse bizden bilin

MINAX® 80/4

BİZİM İÇİN HAYATTAKİ EN ÖNEMLİ ŞEY: GÜVENLİK

Minax® 80/4 ağlar, kaya göçmesi durumları veya zemin sıkıştırma çalışmalarında zemin desteği sağlar. Rekabetçi maliyet-performans oranı ile verimli kurulum ve güvenilir koruma sunar. Minax® 80/4 ağlar, yüksek statik yüklere dayanıklı ve dinamik darbeleri sönümleme için geliştirildi. Bunun yanı sıra yumuşak çelik ağ veya püskürtme betona kıyasla çok daha yüksek statik ve dinamik kapasiteye sahiptir.

 

MINAX® 80/4 AĞLAR DAHA AĞIR YÜKLER İÇİN...

Batı Avustralya Maden Okulu (WASM) tarafından yapılan yarı statik testlerin sonuçları:

1770 N / mm2 yüksek mukavemetli MINAX® ağlar, çok daha yüksek statik ve dinamik yükleri taşıyabilir (WASM sonuçlarına dayanan grafik).

Daha az bindirme, daha fazla bulon aralığı, daha fazla tasarruf

Kenarlardaki düğümlü uçlar, kaya yüzeyindeki bindirmelerin en aza indirgenmesini sağlar. Bununla kurulumda ağ ve zamandan tasarruf sağlanır.

 

G-PLATE (G plakası)

Kaya bulonlarından MINAX® ağlara optimum güç aktarımı için tasarlanmıştır. Özel plaka ağları 6 noktadan kavrayarak patlatma işlemi sırasında bile optimum yük aktarımı sağlar

T3 bağlantı klipsi

T3 Klipsleri alet kullanmadan, gerektiğinde tel rulolarını %100 yük aktarımını sağlayarak birleştirir.

 

MESHA kurulum aparatı

Geobrugg ağlarının tamamen mekanik şekilde montajı için.MESHA® Jumbo veya tünel rok delici makinalarına herhangi bir delici bomu kaybetmeden uyarlanabilir.

GÜVENEBİLECEĞİNİZ KALİTE

Sunduğumuz çözümlerimizin temelinde en az 1770 N / mm2 yüksek mukavemetli çelik tel kullanmak yatar. Yumuşak çelik teller ile karşılaştırıldığında, tellerimiz en az üç kat daha yüksek mukavemet sağlar. Daha yüksek mekanik dayanımlı, yüksek enerji sönümleme kapasiteli ve uzun ömürlüdür. MINAX® 80/4, yeraltı madenciliği endüstrisi için özel olarak tasarlanmış olup, eşsiz kalitesi sayesinde yüksek performans sunar. Tüm dünyada Geobrugg adı ile özdeşleşmiştir.

MINAX 80/4 ağlar şu özelilkleri sağlar:

Yüksek mukavemetli çelik tel:

Yüksek yük kapasiteleri için: Statik ve dinamik kapasiteler (örneğin patlatma sırasında) diğer zemin destek malzemelerine kıyasla daha yüksektir.

Dengeli sertlik:

Tünel açıklığının tehlikeye atılmaması için optimum deformasyonlar ile çok yüksek taşıma kapasiteleri (statik ve dinamik).

Baklava desenli zincir bağlantı yapısı:

Kolay taşınır, kolay depolanır. Böylece elle yada mekanize kurulum işlemi daha kolay hale gelir

Düşük ağırlık:

Yüksek mukavemetli tel sayesinde gücü çok yüksek ama ağırlığı çok hafif. Bu sayede elle ya da mekanize kurulumu çok kolaylaştırır, iş güvenliğini arttırır.

Düğümlü uçlar:

Kenarlarda maksimum sağlamlık. Minimize edilmiş bindirme alanı ve optimum bulon kullanımıyla daha az maliyet. Ayrıca keskin kenarlar da yok.

Yüksek teknoloji ile paslanmaya karşı koruma:

Sıcak daldırma galvaniz, ULTRACOATING®, SUPERCOATING®, paslanmaz çelik, PET kaplanmış tel veya daha fazlası: Madeninizdeki çevresel koşulları analiz ettikten sonra, özel ihtiyaçlarınıza göre paslanmaya karşı koruma çözümü sunuyoruz.

TALEPLERİNİZ İÇİN HER ZAMAN HAZIRIZ

Sistemlerimizi özellikle ekonomik yapan şey; Geobrugg'un küresel ağıdır. Kontrol edilebilir en son teknoloji ile 4 kıtada üretim yapabiliyoruz. Bu sayede size çok yakın olup, ürünlerimizi size kolaylıkla ulaştırabiliyoruz. Bu yakınlık sadece uygun fiyata en üst kalite ürünü sağlamakla kalmaz, aynı zamanda lojistik maliyetleri düşürür. Teslimat sürelerinin kısalması ile zamandan da tasarruf edersiniz.

TEKNİK ÖZELLİKLER:

Facebook Twitter Google+ LinkedIn Pinterest Addthis