Başınıza ne düşmezse bizden bilin

DELTAX® - Şev Örtüleme ve Koruma Ağı

DELTAX® yüksek mukavemetli çelik ağlar insanları ve altyapıları kaya düşmeleri ve şev duraysızlığına karşı korumak için en uygun çözümdür. Ayrıca binaların korunması da dahil olmak üzere geniş bir yelpazede özel çözümler için idealdir. Özel tasarımı sayesinde maksimum esnekliğe sahip ağlarımız bu sayede bindirme olmaksızın sınır halatlarına kadar bağlanabilirler. Sadece 2mm çapa sahip DELTAX tel ağlar geleneksel 3mm’lik altıgen çift bükümlü ağlara göre çok daha mukavemetli ve çok daha hafifitir. Bu hafiflik sayesinde çok daha hızlı montaj edilebilir. 

DELTAX® kurulum malyetlerinizi azaltır,

117 m2 'lik rulolar yalnızca 76 kg ağırlığındadır (aynı alana sahip altıgen örgüler ise 164 kg’dır.) Düşük ağırlıktaki DELTAX® ağlar, daha az işçi ile manuel olarak kurulabilir. Basitçe yuvarlayarak hızlıca kurabilirsiniz. Kenarlardan ağı keserek bir telin spiralin dışarı açılması ile kolaylıkla kısaltabilirsiniz.

DELTAX çözülmez

DELTAX® ağların özel yapısal tasarımı ve yüksek mukavemetli çelik tel (1770 N / mm2 ) kombinasyonu çözülmeyi en aza indirir. Yapılan bir testte kesilmiş bir DELTAX® ağ 4,800 kg'lık bir beton blok ile yüklendi. Neticede ağ sadece 40 cm açıldı ve beton bloğu tutmayı başardı

DELTAX ayrıca küçük taşları da tutar

İnce uzun baklava şeklindeki göz tasarımı, küçük taşları güvenli bir şekilde tutar. DELTAX®'ın göz açıklığı geleneksel bir 6x8 altıgen örgüye karşılık gelir. Biz daha yüksek verimi ağırlık azaltarak ve görünüm geliştirerek yapıyoruz.

 

Yüksek mukavemetli çelik tel
2mm çapındaki yüksek mukavemetli teli ile dahi, 3 mm tel kalınlığına sahip altıgen çift bükümlü ağlardan çok daha yüksek yük taşıma gücü sağlar. Daha düşük malzeme kullanımı sayesinde düşük ağırlık, basit ve hızlı kurulum imkanı tanır.

Rulo başına geniş kaplama alanı
Ruloların geniş yüzey alanı sayesinde daha az sayıda bağlantıya neden olur. Böylece montaj işi büyük ölçüde kolaylaşmaktadır.

Düğümlü uçlar
Bu sayede ağ kenarı daha düzgündür ve rulolar daha kolay açılır. Ağlar bindirme olmaksızın birbirine bağlanabilir. Asla açıkta kesici yırtıcı tel sonu kalmamaktadır. Uygulayıcılar için ve kamuya açık alanlarda daha güvenlidir.

Elmas/Baklava şeklindeki göz tasarımı
Özel göz tasarımı kuvveti çivilere son derece etkili bir şekilde iletir. Ağ, şev yüzeyini optimum şekilde stabilize eder ve düzensiz arazide bile sıkıca oturur.

Doğal arazide neredeyse hiç görünmez
2 mm'lik tel ince yapısıyla yamaç yüzeyinde hemen hemen görünmez bir şekilde uzanır, estetik açıdan göze batmaz ve bu nedenle konut bölgelerinde kullanım için özellikle uygundur.

Paslanmaya karşı 1. sınıf koruma
ULTRACOATING® korozyon koruması sistemi sayesinde ürünlerimiz korozyona karşı maksimum seviyede korunur. Düşük bakım maliyet sağlar. Biz DELTAX®'ı özellikle zorlu şartlar için paslanmaz çelik olarak da sunuyoruz

 

GREENAX® YÜZEY STABİLİZASYONU VE EROZYON KONTROLÜ BİR ARADA

GREENAX®, üç boyutlu bir polipropilen erozyon kontrol örtüsünü DELTAX® yüksek mukavemetli çelik ağın avantajlarıyla birleştirir. Çelik telle takviye edilmiş bu kompozit örtü, şevleri, barajları ve uçurum kenarlarını erozyona karşı stabilize etmek ve korumak için son derece uygundur.

 

EROZYON KONTROLÜ VE YENİDEN ÇİMLENMEDE İNANILMAZ ETKİLİ

Yamaçları yeniden çimlendirmek için hızlı ve kolay bir yol. GREENAX®'ın daha yoğun yapılı erozyon kontrol örtüsü, yüksek mukavemetli çelik ağlarla şev stabilizasyonu sağlarken, yeniden çimlenme için ideal ortamı sunar. Tohum gelişimine bağlı olarak, çok ıslak ve rüzgarlı koşullarda bile hızlı bitki büyümesi mümkündür.

GREENAX® dayanıklı bileşenlerden üretilmiştir

Tuz püskürtme testleri, GREENAX® 'daki çelik ağın standart altıgen ağlara oranla korozyona 2-3 kat daha dayanıklı olduğunu göstermektedir. Buna ek olarak, ağ telinin mm başına gerilime mukavemeti üç kat daha fazladır. Polipropilen örtü UV-stabilizasyonu yapılmış optimum çelik tel ağ ile iç içe örülmüştür.

GREENAX® kurulum süresini ve mailyetlerini düşürür

Birbirine entegre stabilizasyon ağı ve erozyon kontrol örtüsü, kurulumu basitleştirir ve aynı anda iki ürünün kurulmasına izin verir. GREENAX®'ın 3.90 m x 30 m rulolarının açılması problemsizdir ve daha az makine gücü gerektirir. Kurulum süresi kısaldığı için önemli maliyet tasarrufları elde edilebilir. Malzeme sarfiyatı da önemli ölçüde azalır.

GREENAX® çevresel olarak kolayca adapte olur

Erozyon kontrol örtüsünün düzensiz örgü yapısı bitki örtüsünün hızlı bir şekilde büyümesine olanak tanır. Tohumlama, işlemi kurulumdan önce veya sonra yapılabilir. GREENAX®, yüzeye ideal bir şekilde uyum sağlar.

 

GREENAX® ürülerinde sağlanan özellikler DELTAX® ile aynı özelliklere sahip olmanın yanı sıra şu özellikler de sunar.

İk ürün bir arada

Tek bir işlemde, her ikisi de ideal olarak yüzey topoğrafyasına uyum sağlayan iki ürün birleştirilmiştir. Entegre örtü kurulum sırasındaki hasarlara karşı dayanıklıdır ve malzeme sarfiyatı neredeyse yoktur.

Köri yeşili poliproplen örtü

GREENAX® yüzeylere mükemmel adapte olduğu için göze çarpmaz ve özellikle yerleşim alanlarında kullanım için uygundur. Güneşe maruz kaldığında geleneksel siyah örtülere oranla daha serin kalır ve tekrar çimlenmeyi sağlar.

Her iki yüzde de üç boyutlu yapı

Her iki taraftaki üç boyutlu yapı ve örtünün mükemmel geçirgenliği, püskürtme tohumlama (hydroseeding) yapanlar için mükemmel bir tasarım özelliğidir.

 

TALEPLERİNİZ İÇİN HER ZAMAN HAZIRIZ

Ürünlerimizin maliyetlerinin düşük olmasının bir nedeni, küresel ağımız sayesinde hemen yanı başınızda bulunabilmemizdir. Geoteknik ürünlerimiz dört kıtada üretiliyor; bu da müş terilerimize her zaman yakın olduğumuz anlamına geliyor. Bu sayede cazip fiyatatlarla en üst kaliteyi sunmakla kalmıyor, aynı zamanda lojistik maliyetleri ve teslimat sürelerini de kısaltıyoruz. Dahası, yüksek teknoloji ürünü ürünlerimizi herhangi bir siparişe göre anında boyutlandırabiliyoruz.

 

 


Facebook Twitter Google+ LinkedIn Pinterest Addthis