Başınıza ne düşmezse bizden bilin

Kafes Tel Çit

Çit amaçlı kafes tel örgüler, tel çapı 2mm’den 4mm’ye kadar olan tellerin helezonik (baklava göz) olarak örülmesi ile imal edilirler. İlgili teller paslanma dayanımı sırası ile sıcak daldırma galvaniz ya da sıcak daldırma galvaniz + PVC kaplı olarak üretilmektedir.

(Kafes tel örgüde kullanılan telin sıcak daldırma galvaniz kaplaması TS EN10244-2’ye uygundur.) Tel Örgüler, uzun ömürlü kullanım için sıcak daldırma ağır galvaniz kaplı tellerden TS EN10223-6 ve TS914 standartlarına uygun olarak tam otomatik makinelerde ISO9001:2000 Kalite Güvence Sistemi altında üretilmektedir. Kafes tel örgülerimizde kullanılan teller BS1052/80 ve TS EN10244-2 standartlarına uygundur.

Tel çitin montajında, kafes tel örgü isteğe bağlı olarak galvanizli boru, beton veya demir direkler üzerine, proje ve müşteri isteğine bağlı olarak dikenli telleri ve/veya maksimum güvenlik için  jiletli telleri ile beraber montajlanır. Çit amaçlı kafes tel örgülerin uygulama alanları; otoyollar, siteler, spor sahaları, askeri alanlar, fabrikalar, park, müstakil konut, hava alanları ve sınır belirleme amaçlı tüm uygulamalardır.

Jiletli tel, kafes tel çit ve panel çitlerde en hızlı montaj ve uygun fiyat için lütfen bize mesaj atınız.


Facebook Twitter Google+ LinkedIn Pinterest Addthis