Başınıza ne düşmezse bizden bilin

RXE Kaya Düşmesine Karşı Koruma

Dünya rekoru olan 10.000kJ'a kadar ETAG Sertifikalı enerji sönümleme yeteneğine sahip ürünler üreten Geobrugg® sizlere dünyanın en iyi bariyerlerini sunmaktan mutluluk duymaktadır. Ürünlerimizin her biri kendi adına bir yenilik, kolaylık ve ileri güvenlik inovasyonlarını simgelemektedir.

Örneğin; RXE-500-LA kaya düşmesi koruma bariyeri, Geobrugg tarandan geliştirilen en son sistemdir. Bu sistem çarpışma enerjileri 500 kJ'ye kadar olan darbeleri son derece düşük ankraj kuvvetleriyle bariyer sınırında sönümlendirir. Hızlı ve kolay kurulacak şekilde geliştirilen bu halka ağ bariyerleri hem etkin bir şekilde çalışır hem de maliyetleri düşüktür.

RXE-500-LA BARİYERLER:

RXE-500-LA Kaya düşmesi bariyerleri Geobrugg’un yıllarca süren araştırma ve tecrübelerinin sonucudur. Çok hızlı kurulabilmesinin yanı sıra çok uygun maliyete sahip RXE-500-LA sınında en düşük ankraj kuvvetleriyle koruma sağlayan üründür. Sınır kesimlerine uygun devamlı ve tam enerji sönümleme kabiliyetleri ile sınıfında yeni standartları belirlemiştir. Maliyet ve performansı göz önüne alındığında eşsizdir.

Düşük ankraj gücü- yüksek verim

Yenilikçi yapı sayesinde, kaya düşmesi sonucu çıkan enerji, özellikle halka ağ elemanları ve frenler tarandan dağıtılır.

Yekpare alanlar için uygundur

Sınır kesimlerinde tam sönümleme kapasitesi sayesinde bariyerlerin alanda değişiklik yapmadan kurulmasına izin verir.

Örtüşme olmaksızın güvenlik

Sınır kesimlerinde sürekli kapasite sayesinde maliyetli arttıran örtüşmeli kullanıma gerek yoktur.

 

RXE-500-A bariyerleri şu özellikleri içerir:

Yüksek mukavemetli çelik telden halka ağlar

Yüksek mukavemet - ağırlık oranı sayesinde pazardaki en güvenli koruma amaçlı ağlardır.

Benzersiz düşük ankraj kuvveti:

Kısa ankrajlar montaj sürecinde delme zamanını kısalır ve dolayısıyla projenin genel maliyetlerini önemli ölçüde düşürür.

Tam sönümleme kapastel tek alanlı bariyerler

Kısa bariyerler için alana göre değişiklik yapmaya gerek yoktur. RXE-500-LA, hızlı bir şekilde monte edilen, maliyet açısından çok etkili bir yekpare alan çözümüdür.

Tam sönümleme kapasiteli sınır kesimleri

Homojen dinamik kapasiteleri sayesinde sınır kesimlerinde, maliyeti arttıran örtüşmeli kullanıma gerek yoktur.

Basit yapı

Son derece basit ve zekice düşünülmüş tasarım sayesinde, son derece kolay bir kurulum sağlarsınız. Bu da daha az malzeme ve daha az bakım gideri demektir.

Serbest düşme testlernden başarıyla geçmiştir.

Bariyerler, ETAG 027 ve en zorlu BAFU yönergelerine uygun ve CE standartlarına sahiptir. En zorlu yöntem olan serbest dikey düşüşe göre test edilmiştir.

1. sınıf korozyon koruma

Sistemlerimizin korozyon koruma konsepti, uzun ömür ve düşük sistem bakım maliyeti sağlar.

Facebook Twitter Google+ LinkedIn Pinterest Addthis