Başınıza ne düşmezse bizden bilin

QUAROX®

Yüksek mukavemetli çelik telden QUAROX® rulo kablo ağlar

YENİ NESİL RULO KABLO AĞLAR

QUAROX® rulo kablo ağlar mükemmel yük dağımı sayesinde benzersiz bir kararlılık sağlar. Çapraz klipsler veya bağlama telleri kullanılarak üretilen ve kaya düşmesi sırasında yaşanan mekanik gerilim sayesinde ağ yapısını çok kolay kaybeden geleneksel halat ağlardan çok farklıdır.

 

QUAROX® KURULUM MALİYETLERİNİZİ DÜŞÜRÜR

QUAROX® Rulo Kablo Ağ düzgün biçimde açılır ve 117 m²'lik bir alanı tek bir rulo ile kaplamak mümkündür. Bu, QUAROX®'un genellikle 3 x 5 m boyutlarındaki geleneksel halat ağlardan çok daha verimli bir şekilde kurulabileceği anlamına gelir.

Estetk üstünlük:

QUAROX® Rulo Kablo Ağlar geleneksel rulo kablo ağlarda sıklıkla görülebilen çapraz klipslere ihtiyaç duymaz. QUAROX® rulo kablo ağlar özel yapısı nedeniyle kurulduktan sonra neredeyse görünmezdir.

Standart montaj bileşenleri ile kurulum:

QUAROX® Rulo Kablo Ağlar, bilinen destek /sınır halatları ve kelepçe kullanılarak monte edilir. Ama bazı durumlarda, esnek spiral halat ankrajlarının kullanılmasını öneriyoruz. Bunlar proje gerekliliklerine göre belirlenen uzunluklarda tedarik edilmektedir.

QUAROX PLUS:

Daha küçük kayaları tutmak için, talep edilirse QUAROX® Rulo Kablo Ağı ile aynı boyutlarda ikincil bir ağ ile teslim ediyoruz. İkinci ağ QUAROX® Rulo Kablo Ağ’a uygulama alanında kolayca tuurulabilir.

şu özellikleri içerir:

Yüksek mukavemetli

çelik telden rulo kablolar:

Gerilim mukaveme 1770 N / mm² olan rulo kablo ağ çok hafiftir. Bu nedenle takılması daha kolaydır. Telin yüksek kesme direnci, kaya hareketine karşı maksimum koruma sağlar.

Düğümlü uçlar:

Düğümlü uçlar azami kararlılığın, sınır sonlarına kadar korunmasını sağlar. Ağlar bindirme olmaksızın birbirine bağlanabilir.

Zincir bağlantı yapısı:

QUAROX® kolayca açılır ve dar yapısı sayesinde engebeli araziye kolayca oturur. Uzunluklar sadece bir spiralin çözülmesi ile kısalabilir. Kalan parçalar tekrar kullanılabilir.

Rulo başına geniş yüzey alanı:

Her rulo 3.9 m x 30 m'lik bir alanı kaplamaktadır. Uzun rulo uzunluğu sayesinde daha az sayıda ara bağlantıya ihtiyaç duyulur böylece kurulum önemli ölçüde daha verimli olur.

Kenarlarda paslanmaya karşı koruma:

GEOBRUGG SUPERCOATING® korozyon koruması nesiller boyu etkilidir. QUAROX® demetler 3 mm kalınlığında tellerden yapılmışr, böylece daha kalın bir koruma katmanı uygulanır. Dolayısıyla korozyon koruması, geleneksel rulo kablo ağlarınkinden önemli derecede üstündür.

ÖDEMEYE EK OLARAK GÜVENLİĞİNİZİ DE SAĞLIYORUZ

Ürünlerimiz mümkün olan en kısa teslim sürelerini sağlamak için dünya çapındaki üretim alanlarından doğrudan uygulama alanınıza teslim edilmektedir. Teslimat prosesimiz yalnızca çevre dostu olmakla kalmaz, aynı zamanda sizin için oldukça verimlidir de. Teslimat yüklerinin olabildiğince kompakt olmasını ve paketlerin minimum düzeyde tutulmasını sağlayarak maliyetlerin azalmasını sağlıyoruz.

  1. Depodan araca kolayca... Özel paletlere yüklenen rulolar nakliye esnasında en yüksek korumaya sahipr, minimum alan gerekrir ve boşaltması kolaydır.
  2. Esnek zincir bağlan yapısıyla QUAROX®, düzensiz araziye bile en uygun düzeye uyar.
  3. Hızlı kurulum: QUAROX® ruloların açılması kolaydır. Her rulo 117 m²'lik bir alanı kapladığından nispeten daha az ankraja ihtiyaç duyulmaktadır.
  4. Konvansiyonel halat ağlar genellikle küçük birimler halinde verilir ve bu nedenle daha yüksek oranlarda çivi kullanımı gerekrir. QUAROX® ruloların daha geniş yüzey alanı, yerel jeolojik şartlarla daha iyi uyuşan optimize edilmiş bir çivi örgüsüyle montajlama sağlar.

 

GÜVENEBİLECEĞİNİZ KALİTE

Depodan araca kolayca... Özel paletlere yüklenen rulolar nakliye esnasında en yüksek korumaya sahiptir, minimum alan gerektirir ve boşaltması kolaydır.

Esnek zincir bağlantı yapısıyla QUAROX®, en kötü araziye bile en uygun şekilde uyar.

Hızlı kurulum: QUAROX® ruloların açılması kolaydır. Her rulo 117 m²'lik bir alanı kapladığından nispeten daha az ankraja ihtiyaç duyulmaktadır.

Konvansiyonel halat ağlar genellikle küçük birimler halinde verilir ve bu nedenle daha yüksek oranlarda çivi kullanımı gerekrir. QUAROX® ruloların daha geniş yüzey alanı, yerel jeolojik şartlarla daha iyi uyuşan optimize edilmiş bir çivi örgüsüyle montajlama sağlar.

GÜVENEBİLECEĞİNİZ KALİTE 

Geleneksel rulo ağ telleri yaklaşık 0,5 mm kalınlığında, korozyona karşı koruma sadece ince bir katmana uygulanabilir

3 mm kalınlığında yüksek mukavemetli çelik tellerden yapılmış QUAROX® ağlar, korozyona karşı oldukça koruyucu kalın bir tabaka ve buna ek olarak eşsiz bir kesme direnci sağlar.

Geleneksel halat ağların çapraz klipsleri nemden ve / veya farklı metallerin etkileşiminden dolayı hızlıca korozyon/paslanmaya maruz kalmaktadır. Bu noktalar kaya düşmesi sırasında çözülebilir ve zayıf bir nokta oluşturabilir.

QUAROX® Rulo Kablo Ağlar düzgün yük aktarımı sayesinde aşırı güç alnda bile optimum kararlılık sağlar. Görsel olarak rahatsız edici çapraz klipsler olmadığı için manzaraya da oldukça iyi uyum sağlar

TALEPLERİNİZ İÇİN HER ZAMAN HAZIR VE NAZIRIZ

Ürünlerimizin uygun maliyetli olmasının bir nedeni, tüm dünya çapında yerel bazda pratik olarak kullanıma sunulmasıdır. Geosen tek ürünlerimiz dört kıtada üretiliyor. Bu sayede müşterilerimize her zaman yakın olarak müşteri memnuniyetimizi arttırıyoruz. Sadece cazip fiyatlarla en üst kaliteyi sunmakla kalmıyor, aynı zamanda lojistik maliyetleri ve teslimat sürelerini de azaltabiliyoruz. Dahası, yüksek teknoloji ürünü üretimlerimizi proje bazında boyutlandırabiliyoruz

 

TEKNİK ÖZELLİKLER


Facebook Twitter Google+ LinkedIn Pinterest Addthis